Uyumsuz 720P Torrent İndir

Uyumsuz Kapak Resmi

Film Açıklaması

Uyumsuz - Divergent filmi 2014 yılı bilim kurgu filmlerinde yerini almış bulunmaktadır. Filmi sitemizden 1080p BluRay olarak indirip izleyebilirsiniz. 

Film hakkında bilgiler:

Fütüristik bir distopya geçen hikayede toplum beş farklı fraksiyona bölünmüştür. Her bir bölüm farklı bir erdemi temsil etmektedir ve 16 yaşına giren her genç hangi bölümde yer almak istediğine kendisi karar vermektedir.

Seçim bir kez yapılır ve artık ömür boyu orada kalmak zorundadırlar. Beatrice Prior ise herkesi şaşırtan bir seçim yapar. Ardından tris ve kendi bölümündeki arkadaşları yaptıkları seçimin getirisi olarak bir rekabet içerisine girerler.

Çok güçlü dayanıklılık isteyen fiziksel ve psikolojik testlere tutulurlar. Bu testlerin hepsi onları bir ölçüde değiştirecektir. Ama Tris’in herkesten sakladığı ve ortaya çıktığı anda ölümcül olabilecek bir sırrı vardır.

Toplumun gidişatına göre bu sır ya sevdiklerinin hayatını kurtaracak ya da onun sonu olacaktır… Filmin yönetmenliğini Neil Burger üstlenirken, başrollerde Shailene Woodley ve Theo James yer alıyor.

Film Fragmanı

Film Görüntüleri

Uyumsuz Uyumsuz Uyumsuz Uyumsuz Uyumsuz Uyumsuz Uyumsuz

Uyumsuz Diğer Filmleri

Film Adı
İMDB
Kalite

Kuralsız
6.3
1080P
Uyumsuz
6.8
1080P