Pes 2017 Torrent Farkı İle İndirin

Hayatımızda Torrent yokken birçok indirme sitesinin hangisinin kullanılması gerektiği pek bilinmezdi. Özellikle virüs ve bilgisayarınıza zarar verici nitelikte programların yaygın olması indirme programı kullanmayı zorlaştırırdı. Torrent indirme platformu güvenli indirmenin yanı sıra çok daha yüksek hız ile indirmeleriniz tamamlamayı sağlıyor. Platformun en dikkat çeken özelliği sürekli dosya paylaşımı olmasıdır. Dosyaları ekleyebilir, başka birilerine aktarabilir onların da indirmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede güncel ve yeni olan her şeyi Torrent de bulmak mümkündür. Ayrıca indirme işlemi sırasına bilgisayarınız kapansa, şarjı bitse dahi açıldığında tekrar kaldığı yerden devam eder. Böylece tekrar indirme derdinden kurtulur, zaman kazanırsınız.Torrent programına sahip olmakta oldukça basittir. Birkaç adımda programı indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı arama motoruna yazıp setup dosyasını indirin. Klasik program kurulma sistemi ile birkaç adımda kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Kurulumu tamamladıktan sonra çıkan sayfada istediğiniz film, müzik, full oyun indir gibi her türlü dosyayı indirmeye başlayabilirsiniz. İndirmek istediğiniz dosya ne kadar popüler olursa indirme hızı da aynı oranda hızlı olacaktır. Popüler dosyaları indirmek için de eş sayısı ve kaynak sayısına bakılmalıdır. Eş sayısının fazla olması daha önce kaç kere indirildiğini gösterir. Yani eğer rakam fazla ise tercih edebilir, böylece kolayca indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca sayfanın en alt kısmında kullanıcı yorumlarını da okuyarak indirmeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her yıl geliştirilerek piyasaya sunulan pes oyunlarının yenisi pes 2017 full Torrent indir ile sorunsuz ve hızlı indirmenin keyfini yakalayın. Her sürümü merak konusu olan pes oyunlarının yeni versiyonu da heyecanla beklenenler arasındaydı.

Pes 2017 diğerlerinden ayıran en gözde özellikleri:

- Gerçekçi kontrol ile rakibiniz ile maç yaparken hata yapmadan kontrolü elinizde hissedebilirsiniz. Yeni kontrol seçenekleri ile oyunun aksiyonu daha da hızlanmış durumda. Şut çekme, pas alıp karşılama, oynama tarzları ile gerçekçilik üst seviyeye çıkarılmış.

- Yeni korner, pes oynayıcıların isteklerine göre yeniden şekillendirildi. Kaleciler yeniden tasarlanarak, penaltı alanında hâkimiyet, tehditlere karşı yeni pozisyonlar geliştirildi.

- Yeni animasyon eklenerek detaylar daha da gerçekçi hale getirildi. Yeni animasyonlar sayesinde efektler maçın içindeymiş hissi uyandırıyor. Futbolcuların koşma tarzlarından, verdikleri tepkilere kadar her şey ince düşünülmüş.

- Hassas pas ile dokunuşlar daha gerçekçi ve hissedilebilir seviyede düzenlenmiş. Maçın seyrini değiştirecek öldürücü paslar animasyonlar sayesinde daha belirginleştirilmiş.

- Doğal futbolcu hareketi, gerçeğe en yakın hali ile seçtiğiniz futbolcunun fiziki özelliklerinin yanında maç sırasında verdiği tepkilerde işlenmiş.