Assassin's Creed Brotherhood Torrent İndir

Assassin's Creed Brotherhood Kapak Resmi
  • Oyun AdıAssassin's Creed Brotherhood (2011)
  • Oyun KategoriAksiyon & Macera
  • Oyun PlatformuPC Oyunu
  • Oyun SürümSKIDROW
  • Oyun Boyutu7.83 GB
  • Eklenme Zamanı03 Şubat 2016 19:23
  • Torrent İndir Torrent İndir Kırık Link Bildir

Oyun Bilgileri

Assassin's Creed: Brotherhood Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunudur. Oyunun PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için Kuzey Amerika'da 16, Avustralya'da 18, Avrupa'da 19 Kasım 2010'da satışına başlanmıştır. Microsoft Windows için 18 Mart 2011'de satışa sunulmuştur. Oyunda çoklu oyuncu özelliğinin bulunacağı duyurulmuştur.

 

Oyun konusu:

Ezio Auditore, Roma, Vatikan'daki sırrı keşfettikten sonra amcası Mario ile birlikte Monteriggioni'ye dönerler. Artık her şey normale dönmüştür. Kız kardeşi Ezio'ya bir doğum günü partisi hazırlar. Gecesinde ise Ezio, Caterina ile birlikte olur.

 

Sabah top sesiyle uyanırlar. Bunu bir talim zanneden Ezio önemsemez ancak tam o anda pencereden içeri bir gülle gelir. Ezio'nun zırhı parçalanır. Ezio, Caterina'yı güvenli bir yere gönderirken kendide çatıya çıkar ve o hazin tabloyu görür. Papa Rodrigo Borgia'nın oğlu Cesare Borgia şehri yıkmaktadır.

 

Şehri savunmaya çalışan Ezio birçok düşman birliğine karşı koymuştur. Ancak orduların başına geçen amcası Mario yakalanmıştır. Bu sayede Cesare, Apple of Eden'ı almıştır. Bunu gören Ezio amcasını kurtarmak için koşmaya başlar ancak Cesare eline aldığı tabancayla Mario'yu öldürür. O anda ise çatıdaki tüfekçiler Ezio'yu da sol omzundan vurur.

 

Ezio uyandığında kardeşini, annesini ve şehirde hayatta kalanları gizli geçitten kaçırır. İntikam yemini eden Ezio, Roma'ya Cesare'nin yaşadığı yere gider. Para, asker, silah gibi kaynaklarını keserek Cesare'yi güçsüz bırakır.

Oyun Tanıtım Videosu

Oyun Görüntüleri

Assassin's Creed Brotherhood Assassin's Creed Brotherhood Assassin's Creed Brotherhood Assassin's Creed Brotherhood Assassin's Creed Brotherhood Assassin's Creed Brotherhood

Bu Oyunlarıda İndirebilirsiniz

Oyun Adı
Platform
Boyut
Assassin's Creed Brotherhood
PC Oyunu
7.83 GB
Assassin's Creed Rogue
PC Oyunu
7.72 GB
Assassin's Creed Syndicate
PC Oyunu
35.79 GB